بلاگ

بررسی HP Workstation Z230


دستگاه HP Z230 Workstation گزینه‌ای مخصوص حجم‌های کاری سنگین و عملیاتی است که با جدیدترین نسل پردازنده و گرافیک، در قالب سیستمی  کوچک و اعجاب انگیز کار می‌کند.

با این دستگاه، عملکرد مقرون به صرفه و انعطاف پذیری، معنای دوباره‌ای یافته است. ایجاد یک محیط کار همه جانبه برای کسانی خواهان اطمینان با حداقل بودجه برای خرید یک ایستگاه کاری. مخصوص حجم های سنگین کاری و عملیاتی به همراه جدیدترین نسل پردازنده و گرافیک و در قالب یک سیستم ساختاری کوچک و اعجاب انگیز.
از جمله قابلیت های منحصر به فردی که این مدل از ورک استیشن های اچ پی دارد توان مصرفی بالا در ازای مصرف پائین برق است که این قضیه به حفظ محیط زیست پیرامونمان کمک شایانی می کند.
با نرم افزارهای خود هوشمندانه‌تر کار کنید: HP Z230 Workstation طیف گسترده ای از گواهینامه های ISV  یا Independence SoftwareVendor را به جهت ارائه کیفیت بالاتر و عملکرد دقیقتر به همراه دارد.

HP Z230 Workstation، کوچک و متناسب با هر فضا

مهندسی ساخت این دستگاه، بیننده را تحت تاثیر قرار می‌دهد. اندازه این دستگاه به میزان ۶۱ درصد کوچکتر از یک دستگاه تاور و ایستاده است. البته حفظ عملکرد چشمگیر این دستگاه، ظرفیت ذخیره سازی بیشتر، داشتن خروجی و ورودی های متعدد در همین اندازه کوچک از قابلیت های بارز آن است.

HP Z230 Workstation، دستگاهی با قدرت تولید و همه کاره

با HP Z230 Workstation قدرت دستگاه خود را در فضای کاری به اشتراک گذاشته و یا از قدرت دستگاه های همجوار خود استفاده کنید. جدیدترین پردازنده های اینتل و آخرین دستاوردهای گرافیکی و بهترین بهره وری انرژی را روی میزکار خود داشته باشید. مدیریت عملیات خود را با شش مونیتور و به صورت همزمان داشته باشید. با این دستگاه همچنین قابلیت انتخاب گرافیک قدرتمند ۲ بعدی و ۳ بعدی به همراه شماست.

 

مشاوره و خرید ورک استیشن اچ پی در فالنیک
قدرت و کارایی بالا در کنار طول عمر و دوام فوق العاده را با ورک استیشن های قدرتمند و حرفه ای اچ پی تجربه کنید. برای دریافت مشاوره و خرید انواع Workstation اچ پی با کارشناسان توسعه شبکه آداکتماس بگیرید.

مشاوره و خرید ورک استیشن

 

منبع: HP.com

نویسنده : تحریریه شبکه فالنیکمنبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.