بلاگ

در الکامپ ۲۰۱۵ چه گذشت؟


 

نمایشگاه الکامپ بزرگ‌ترین رویداد فناوری اطلاعات کشور مربوط به بخش الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک است. در این نمایشگاه که همه ساله در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می شود، شرکت های بزرگ داخلی و خارجی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات به معرفی و نمایش محصولات و خدمات جدید خود می پردازند. در ادامه به حواشی نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۵ می‌پردازیم:

[smartslider3 slider=2]

 

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۳:۵۰ / یکشنبه ۶ دی

اهدای جایزه توسعه شبکه آداک(ایران اچ پی) به مناسبت الکامپ ۲۰۱۵

جایزه قرعه کشی شب یلدا شرکت توسعه شبکه آداککه به مناسبت نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۵ در نظر گرفته بود طی مراسمی در محل خدمات توسعه شبکه آداکبه برنده خوش شانس این قرعه کشی اهدا گردید.

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۷:۰۵ / شنبه ۲۸ آذر

استقبال بی سابقه از الکامپ ۲۰۱۵

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در مراسم اختتامیه بیان کرد الکامپ امسال بی سابقه بود؛ شرکت توسعه شبکه آداک(ایران اچ پی) از شرکت های فعال در این نمایشگاه بود که خدمات و سرویس های خود در حوزه IT را به هموطنان عزیز معرفی نمود که مورد استقبال و مراجعه بسیار بالا در این نمایشگاه قرار گرفت.

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۶:۳۰ / شنبه ۲۸ آذر

پایان الکامپ ۲۰۱۵ و ادامه راه الکامپ

در مراسم اختتامیه الکامپ بیست و یکم ناصر علی سعادت؛ رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با بیان اینکه از این پس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مجری نمایشگاه الکامپ خواهد بود قول داد که الکامپ ۲۲ بهترین نمایشگاه بین المللی ایران باشد. بیشتر بخوانید:

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۷:۰۵ / چهارشنبه ۲۶ آذر

تغییر زمان الکامپ سال آینده

جناب آقای ناصر علی سعادت؛ رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در مراسم اختتامیه الکامپ ۲۰۱۵ گفت تقاضا کردیم در سال آینده زمان برگزاری الکامپ را به مهرماه تغییر دهند.

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۵:۱۶ / چهارشنبه ۲۶ آذر

امروز الکامپ تمدید شد

به دلیل استقبال زیاد از الکامپ ۲۰۱۵ ساعت برگزاری نمایشگاه در روز آخر یک ساعت تمدید شد.

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۳:۳۰ / چهارشنبه ۲۶ آذر

اختتامیه الکامپ ۲۰۱۵

مراسم اختتامیه الکامپ ۲۰۱۵ با حضور جناب آقای دکتر ستاری و جناب آقای ناصرعلی سعادت در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی در ساعت ۱۱:۴۰ امروز ۲۶ آذر آغاز شد.
سعادت در این مراسم بیان کرد الکامپ امسال شروع دوباره ای بود برای اینکه نمایشگاه الکامپ به جایگاه مناسب خود در سطح بین المللی برسد وی همچنین بیان کرد الکامپ امسال تا کنون بیش از ۱۰۰ هزار نفر بازدید کننده داشته است.
ستاری نیز دراین مراسم گفت IT، ICT و تجارت الکترونیکی هزینه ها را برای سازمان ها پایین آورده و دسترسی آسان آنها را به مشتریان میسر ساخته است.

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۲:۳۰ / چهارشنبه ۲۶ آذر

تفاوت الکامپ ۲۱ با الکامپ های گذشته

گزارشگر TechTalks امروز از جناب آقای مهندس موسویان؛ مدیر فروش توسعه شبکه آداکدر محل غرفه شرکت گزارشی تهیه کرد. موسویان در این گزارش بیان کرد: بازدیدهای به عمل آمده در نمایشگاه الکامپ امسال بی سابقه بوده و این نشان از ارائه خدمات و محصولات نوین شرکت و کیفت برتر الکامپ بیست و یکم نسبت به سال های گذشته دارد، وی همچنین بیان کرد که این شرکت سبدهای محصولی جدیدی را برای دوران پساتحریم در نظر گرفته است. بیشتر بخوانید:

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۰:۱۵ / پنجشنبه ۲۶ آذر

الکامپ امسال را تجربه کنید

امروز پنجشنبه ۲۶ آذر؛ آخرین روز نمایشگاه بین المللی الکامپ ۲۰۱۵ است، تنها امروز را فرصت دارید تا به نمایشگاه مراجعه کنید و از خدمات نوین و شرایط ویژه شرکت ها به مناسبت الکامپ دیدن فرمایید؛ ما در سالن ۳۸ غرفه ۴۳۹ پذیرای شما هستیم.

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۵:۳۰ / چهارشنبه ۲۵ آذر

مراسم اختتامیه الکامپ ۹۴

مراسم اختتامیه الکامپ بیست و یکم فردا ۲۶ آذر در محل سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی با حضور جناب آقای دکتر ستاری؛ معاون محترم علمی وفناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان برگزار خواهد شد.

الکامپ 2015

 

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۴:۲۶ / دوشنبه ۲۵ آذر

گرمای الکامپ بیست و یکم با حضور پرشور

افزایش جمعیت مراجعین به نمایشگاه الکامپ در روزهای پایانی الکامپ ۲۰۱۵ نشان از پرشوری الکامپ بیست و یکم و حضور بهتر و پر رنگتر شرکت ها و غرفه داران دارد که این باعث استقبال بیشتر بازدیدکنندگان از نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۵ شده است.

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۰:۳۰ / چهارشنبه ۲۵ آذر

هوای آفتابی در روز سوم نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۵

علی رغم اعلام هواشناسی برای هوای نیمه ابری در امروز شاهد هوای صافی برای آسمان تهران هستیم که مراجعه بازدید کنندگان به نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۵ را در روز سوم دو چندان نموده است.

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۵:۴۵ / سه شنبه ۲۴ آذر

بازدید رسمی مسئولین سازمان حمایت از مصرف کنندگان از غرفه فالنیک

جناب آقای سید جواد احمدی مدیر کل دفتر نظارت بر خدمات سازمان حمایت از مصرف کنندگان به اتفاق هیئت همراه از غرفه توسعه شبکه آداک(ایران اچ پی) در محل نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۵ بازدید رسمی به عمل آوردند و طی نشستی که با مدیر عامل شرکت جناب آقای مهندس بشیرنژاد داشتند پیرامون خدمات جدیدی که توسعه شبکه آداکارائه می دهد مذاکراتی صورت گرفت که مورد تایید ایشان و هیات همراه قرار گرفت.

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۳:۵۰ / سه شنبه ۲۴ آذر

مصاحبه شبکه فونیکس چین از مدیر فروش فالنیک

امروز در غرفه توسعه شبکه آداکخبرنگار شبکه فونیکس چین از مدیر فروش توسعه شبکه آداکدر محل غرفه شرکت مصاحبه به عمل آورد. بیشتر بخوانید:

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۲:۳۰ / سه شنبه ۲۴ آذر

برنده جایزه توسعه شبکه آداکباش

عضو کانال تلگرام توسعه شبکه آداکشوید و در قرعه کشی لپ تاپ اچ پی شرکت کنید و از یک ماه تخفیف ۱۵ درصدی خدمات و تعمیرات ما که به مناسبت الکامپ در نظر گرفته ایم بهره مند شوید.
برای شرکت در قرعه کشی لپ تاپ اچ پی و بهره مندی از ۱۵% خدمات و تعمیرات ما:
۱. به کانال تلگرام ما بپیوندید:
۲. نام و شماره تلفن همراهتان را به ادمین کانال ارسال نمایید. ( آدرس ادمین در توضیحات کانال آمده است)
فرصت برای شرکت در قرعه کشی فقط تا پایان نمایشگاه الکامپ.

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۱:۰۰ / سه شنبه ۲۴ آذر

الکامپ در دومین روز خود سفید پوش شد

الکامپ در دومین روز خود با بارش برف سفید پوش شد، بارش این رحمت الهی باعث کاهش آلودگی هوای اخیر شهر تهران شد.

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۵:۳۰ / دوشنبه ۲۳ آذر

حضور بیش از ۴۵۰ شرکت و غرفه دار در الکامپ ۲۰۱۵

مهندس ناصرعلی سعادت؛ رئیس سازمان نظام صنفی یارانه کشور، گفت: در نمایشگاه الکامپ امسال بیش از ۴۵۰ شرکت و غرفه دار شرکت دارند و اگر زیر برندهای این شرکت ها را در نظر بگیریم رقم آنها به بیش از ۵۰۰ می رسد که در بین این شرکت ها بیش از ۵۰۰ شرکت و نمایندگی خارجی و بیش از ۴۰ دستگاه دولتی شرکت دارند.

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۲:۵۳ / دوشنبه ۲۳ آذر

الکامپ پرشور

الکامپ ۲۰۱۵ در حالی شروع به کار کرد که به گفته مسنولین این الکامپ نسبت به الکامپ های گذشته پرشورتر و بهتر خواهد بود.
به گفته رئیس سازمان نظام صنفی؛ دربیرخانه دائم نمایشگاه الکامپ دایر شده که بلافاصله پس از اتمام الکامپ جاری نسبت به برنامه ریزی الکامپ آتی اقدام خواهد کرد تا الکامپ به بهترین کیفیت انجام شود.

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱:۳۰ / دوشنبه ۲۳ آذر

افتتاح بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

مراسم افتتاح بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ صبح امروز دوشنبه ۲۳ آذر ساعت ۱۰:۳۰ در محل سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران با حضور دبیر شورای عالی فضای مجازی، دبیر شورای عالی فناوری اطلاعات، رییس شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به همراه جمعی از نمایندگان مجلس و فرمانده نیروی انتظامی برگزار شد.

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۳:۱۶ / یکشنبه ۲۲ آذر

حمایت الکامپ ۲۰۱۵ از استارتاپ‌ها

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به‌منظور حمایت از رشد و بلوغ فرهنگ کارآفرینی در چارچوب‌های ملی و بومی ایران، فضای رایگانی را برای حضور این کسب‌وکارهای نوپا در نمایشگاه الکامپ در نظر گرفته است.

الکامپ 2015

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۲:۴۵ / یکشنبه ۲۲ آذر

الکامپ راه خود را پیدا کرد

به نقل از کمیته برگزاری الکامپ؛ بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (ایران الکامپ۲۰۱۵)، ۲۳ تا ۲۶ آذرماه به همت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و با همکاری شرکت راهکار تجارت، مدیریت کوشا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود.
در این گزارش، به بررسی ویژگی‌های الکامپ امسال و تفاوت‌های آن با سال گذشته پرداخته‌شده. ویژگی‌هایی که نشان می‌دهد الکامپ با ساختاری منسجم راه خود را برای تبدیل شدن به نمایشگاهی بین‌المللی پیدا کرده است.

در الکامپ 2105 چه گذشت؟

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۱:۰۰ / یکشنبه ۲۲ آذر

افزایش ظرفیت الکامپ

بحری؛ سخنگوی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در امور نمایشگاه الکامپ از اضافه شدن سالن های ۷ و ۲۷ طی مذاکرات انجام شده و همراهی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و نوآوری و فن بازار خبر داد و افزود: در پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ بالغ بر ۴۰ هزار متر تقاضا به ثبت رسیده است که این میزان استقبال سازمان نظام صنفی رایانه ای را مجاب کرد تا با نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و نوآوری و فن بازار که همزمان با الکامپ برگزار می شود وارد مذاکره شود و نتیجه آن اضافه شدن دو سالن ۷ و ۲۷ به ظرفیت نمایشگاه الکامپ بود.

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۱۰:۲۰ / یکشنبه ۲۲ آذر

۳۵۰ شرکت در نمایشگاه الکامپ بیست و یکم حضور دارند

سخنگوی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در امور نمایشگاه الکامپ گفت: ۳۵۰ شرکت خصوصی در فضایی بالغ بر ۲۰ هزار متر مربع در نمایشگاه امسال حضور خواهند داشت.

[icon name=”clock-o” class=”” unprefixed_class=””] ۹:۱۶ / یکشنبه ۲۲ آذر

ساعت برگزاری نمایشگاه الکامپ امسال یک ساعت بیشتر از سالهای پیش بوده و از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ خواهد بود.

نویسنده : Falnic PRمنبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *