بلاگ

به نیابت از شما انجام دادیم…


توسعه شبکه آداکدر جشنواره بوی عید با جمعیت خیریه دانشجویی امام علی همکاری می‌کند تا آرامشی کوچک برای آشوب دل کودکان باشد.

فالینک هر ساله به مناسب سال نو هدایایی به مشتریان و کارمندان خود اهدا می‌کرد که این هدایا شامل انواع گیفت و سررسیدهای شرکتی بود که برای مشتریان ارسال می‌شد.

اما امسال تصمیم گرفتیم تا کاری زیباتر کنیم که مسئولیت اجتماعی خودمان را هم ادا کرده باشیم. به این نیت که این قبیل اقدامات زیبا، فرهنگ‌سازی شود تا در روزهای پایانی سال، لبخند به لبان چهره‌های معصوم بیاورد.

امسال هزینه هدایای سال نو را به نیابت از شما و با همکاری جمعیت امام علی (ع) به کودکان کار اهدا کردیم.

از طرفی هم توسعه شبکه آداکبا این حرکت زیبا، به نوبه خود کمک بزرگی به محیط زیست کرد و با چاپ نکردن تعداد زیادی سررسید، از تولید زباله هم جلوگیری کرد.

این روزها به دلیل شرایط بد اقتصادی و تورم، زندگی برای عده‌ای سخت و طاقت‌فرسا شده و از پس هزینه‌های زندگی و درمانی خود بر نمی‌آیند.

در طول روز در سطح شهر، سر چهارراه‌ها و پشت چراغ قرمز کودکانی را می‌بینیم که با سن کم به چشمان ما خیره می‌شوند و درخواست پاک کردن شیشه، خریدن گل و دستمال دارند. این کودکان متکدی نیستند، فقط برای تامین معاش روزمره خود باید کار کنند. در صورتی هم که بدون خرید کردن به آن‌ها پولی بدهید، دل آزرده می‌شوند.

این کودکان قادر به تحصیل و رفتن به مدرسه نیستند و تمام وقت خود را در خیابان و ایستگاه‌های مترو سپری می‌کنند.

 

توسعه شبکه آداکامسال در پی این اقدام خیرخواهانه پیام تبریک زیر را برای مشتریان خود ارسال کرد:

“پروردگارا!

از هزارتوی آشوب دل‌های کودکان بی پناه، هنر مهربانی بر ما بیاموز…

امسال هزینه هدایای سال نو را به نیابت از شما و با همکاری جمعیت امام علی (ع) به کودکان کار اهدا کردیم.”

حتی می‌توان گفت که این اقدام زیبا هدیه‌ای از سوی شما به این کودکان است و عیدی امسال شما، بهار را به دل‌های کوچک این کودکان می‌برد.

اگر شما هم تمایل دارید در این اقدام خیرخواهانه نقشی داشته باشید، این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

در صورت تمایل برای کمک به کودکان کار و زنان بی‌سرپرست و حمایت از جمعیت امام علی هدایای خود را طریق درگاه زیر به حساب جمعیت امام علی پرداخت کنید.

درگاه پرداخت جمعیت امام علی

قدر مهربانی‌تان را می‌دانیم، بهارتان پر مهر.

نویسنده : زهرا چگینیمنبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *