بلاگ

برگزاری کنفرانس HPE Discover 2017 از امروز در لاس‌وگاس امریکا


کنفرانس HPE Discover 2017 از امروز در لاس‌وگاس امریکا برگزار می‌شود. در این مقاله با ویدئوی معرفی این کنفرانس با ما همراه باشید …

هزاران متخصص در عرصه تکنولوژی از سراسر دنیا در لاس‌وگاس، برای حضور در کنفرانس HPE Discover 2017 به مدت سه روز دور هم جمع می‌شوند تا تبادل علم و تجربه داشته و بتوانند با استفاده از تجربیات و دانش خود، کسب‌وکار شما را رونق و سرعت بیشتری دهند.

در دنیایی که همه جای آن را پردازش و محاسبه فراگرفته است، قدم‌های توسعه IT نیز بلندتر می‌شود تا بتواند تحول دیجیتالی را ممکن کند.
انترپرایزها در تلاشند تا استراتژی‌های خود را شتاب و سرعت دهند و اولین هدف مورد نظر یعنی رسیدن به نتایج تجاری مطلوب را ممکن کنند.

برگزاری کنفرانس HPE Discover 2017

مدیران، مهندسان، معماران و متخصصین راهکار در کنفرانس HPE Discover 2017 حضور دارند تا فرصت‌های ارزشمندی را برای خلق تکنولوژی‌های جدید به دست آورند و همچنین از برنامه یادگیری و آموزش بهره‌مند شوند.

به طور کلی می‌توان در زمینه مزایای این کنفرانس به موارد زیر اشاره کرد:
• ارایه آخرین استراتژی‌ها، راهکارها و تکنولوژی‌ها
• امکان صحبت با متخصصین راهکار برای بهره‌برداری بهتر از محصولات IT
در ادامه ویدئوی معرفی این کنفرانس ارایه شده است.

ویدئوی کنفرانس HPE Discover 2017

 
مشاوره و خرید سرور در فالنیک
توسعه شبکه آداکبا دارا بودن سبد کاملی از سرورهای اچ پی و تنها دارنده گارانتی رسمی و معتبر سرور اچ پی در ایران، آماده خدمت‌رسانی جهت مشاوره، فروش و پشتیبانی به مشتریان است. شما می‌توانید قبل از خرید، از کارشناسان فالنیک، مشاوره بگیرید.

مشاوره و خرید سرور

 

نویسنده : مریم فقیهیمنبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *