بلاگ

افزایش ۱۰ درصدی فروش پرینتر و پی‌سی اچ‌ پی در زمستان ۲۰۱۷


به تازگی، به گزارش اچ‌ پی، این کمپانی در طی هفت سال گذشته، برای اولین بار در زمستان ۲۰۱۷ توانست با رشد درآمد بخش پی‌سی و پرینتر همراه باشد.

دایان وایسلر، مدیرعامل اچ‌پی‌ طی گزارشی بیان کرد که این کمپانی، برای اولین بار در طی هفت سال اخیر و در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷  شاهد افزایش درآمد فروش در دو بخش پی‌سی و پرینتر  بوده است.

بر اساس گزارش‌ها و اطلاعات منتشر شده، کمپانی اچ‌پی‌ در طی زمستان ۲۰۱۷ موفق شده است تا به درآمد ۱۲.۴ میلیارد دلاری برسد که در مقایسه با سال گذشته، ۷ درصد افزایش داشته است.

شرکت اچ‌ پی به ازای هر فروشی که داشته، سودی ۴۰ سنتی دریافت کرده است. در صورتی که وال‌ استریت پیش‌بینی کرده بود که اچ‌پی‌ طی سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۱۷ به ازای سود ۳۹ سنتی برای هر سهم، درآمد ۱۱.۸۸ میلیارد دلاری کسب می‌کند.

طی این گزارش، اعلام شده است که درآمد بخش تولید رایانه‌ی شخصی یا پی‌سی‌ اچ‌پی نزدیک به ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است اما فروش پی‌سی آن‌ کاهش ۱۶ درصدی داشته است. همچنین فروش رایانه‌های تجاری اچ‍‌‌پی ۷ درصد کاهش پیدا کرده، حال آنکه فروش پرینتر این کمپانی در مقایسه با یک سال گذشته دو درصد افزایش پیدا کرده است.

مدیر عامل اچ‌ پی، دایان وایسلر در مورد رشد درآمد اچ‌پی گفته است:

ما در تمام حوزه‌های فعالیت خود و در تمام مناطق جغرافیایی عملکرد بسیار درخشانی از خود به نمایش گذاشته‌ایم. تیم ما سهم بسیار خوبی از سود بازار کسب کرده و با عرضه‌ی محصولات خلاقانه، رقبا را پشت سر گذاشته‌ است.

حال کمپانی اچ‌پی انتظار دارد طی سه ماه جاری میلادی  سود کسب‌شده آنها به ازای هر سهم ۴۰ تا ۴۳ سنت باشد. همچنین وال استریت در پیش‌بینی‌های خود از کسب سود ۴۲ سنتی اچ‌پی برای سه‌ ماهه‌ی دوم سال ۲۰۱۷ میلادی خبر داده است.

 

فروش انواع پرینتر و ماشین های اداری در فالنیک
پرینترها یکی از دستگاه های جانبی کامپیوتر هستند که امروزه کاربرد بسیاری در انجام کارهای روزمره دارند. هریک از مردم استفاده های خاصی از پرینترها دارند، با انتخابی هوشمندانه می‌توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید، پس همین حالا شروع کنید:

مشاوره و خرید پرینتر

 

نویسنده : تحریریه فالنیک



منبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *