بلاگ

اطلاعات از دست رفته خود را به راحتی بازیابی کنید


شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که اطلاعات ذخیره شده بر روی هارد یا مموری خود را با یک کلیک ساده از دست داده باشید و یا با پیغام فرمت، ارور باز نشدن درایور و …. رو به رو شده باشید.

فرض کنید بعد از چندین ماه کار بر روی یک پروژه سنگین، هارد شما با یک ریستارت کوچک و یا خاموش کردن موقتی سیستم از کار بیوفتد و پیغام فرمت کردن برای شما نشان دهد.

و یا اینکه در یک شرکت بزرگ به طور ناگهانی سرور شما قطع شود و دیگر به هیچ اطلاعاتی دسترسی نداشته باشید.

همچنین  اطلاعات مشتریان یک شرکت با بیش از ۱۰۰۰۰۰۰ مشتری، پرونده‌های پزشکی یک بیمارستان، ثمره چندسال پژوهش یک دانشجوی دکترا نزدیک به روزهای دفاع از آن؛
از بین رفتن هرکدام از این موارد، هزینه‌های جبران‌ناپذیری خواهد داشت. در این مواقع چه باید کرد؟؟

اگر به هر یک از موارد گفته شده برخورد کردید، بهترین راه برای شما، ریکاوری و بازیابی اطلاعات است. بازیابی اطلاعات در واقع فرآیند بازیافت اطلاعات آسیب‌دیده و یا خراب و غیر قابل دسترس است که مرکز تخصصی دیتاریکاوری توسعه شبکه آداک(ایران اچ پی) این کار را با بهترین و متخصص‌ترین کارشناسان خود انجام می‌دهد.

ویژگی‌های مرکز تخصصی دیتاریکاوری فالنیک:

  • لابراتوار و تجهیزات تخصصی دیتاریکاوری
  • متخصصین حرفه‌ای دیتاریکاوری
  • بیش از ۳۰۰۰ مورد بازیابی اطلاعات
  • سابقه ۱۰ ساله در بازیابی اطلاعات

اگر مایل به مشاوره، کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت خدمات بازیابی اطلاعات هستید، می‌توانید علاوه بر مراجعه به لینک زیر، با شماره تلفن ۰۲۱۸۳۶۳ داخلی ۲۰۹ تماس گرفته و از بهترین خدمات توسعه شبکه آداکبهره‌مند شوید.

 

خدمات بازیابی اطلاعات در فالنیک
نرم‌افزارهای بازیابی اطلاعات، یا توانایی بازیابی داده‌های شما را ندارند یا نمی‌توانند تمامی اطلاعات را بازیابی کنند. استفاده از آن‌ها کار بازیابی و احتمال بازگرداندن اطلاعات را کاهش می‌دهند. مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات توسعه شبکه آداکاطلاعات هاردهایی را بازیابی می‌کند که سیستم آن‌ها را شناسایی نمی‌کند.

درخواست بازیابی اطلاعات

نویسنده : ندا ایزدیمنبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *