متاسفم - این محصول دیگر در دسترس نیست

ادوپرفیوم زنانه سالواتوره فراگامو امو Salvatore Ferragamo Amo Eau de Parfum حجم 50 میلی لیتر

ادوپرفیوم زنانه سالواتوره فراگامو امو Salvatore Ferragamo Amo Eau de Parfum حجم 50 میلی لیتر
تولید کننده: سالواتوره فراگامو
       450,000 تومان

       Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo

       ادوپرفیوم زنانه سالواتوره

       سالواتوره فراگامو (Salvatore Ferragamo)  ساخت ایتالیا و برند Amo Ferragamo

       است که دارای رایحه ای گلی – شرقی می باشد. سالواتوره فرگامو رایحه ای گرم و شیرین و در عین حال اعتیاد آور از تلفیق رایحه ی گل های ملایم و شاداب کننده با رایحه ی آبدار میوه ای را پدید می آورد که نشان از شکوه، وقار، سرزندگی و زنانگی دارد. این عطر مخصوص بانوان مملو از نشاط و جستجوگر است.

       این عطر به محض اسپری شدن ابتدا تلفیقی از روایح بی نظیر انگور فرنگی سیاه، رز ماری، روایح تلخ ایتالیایی را به ارمغان می آورد. رایحه انگور فرنگی سیاه نت پایدار این عطر می باشد که تند، میوه ای، چوبی، تازه، در عین حال لکه دار، کمی فنلی است. رایحه رزماری علاوه بر نت تند و طراوت بخش آن دارای خواص بی نظیری است که استشمام عطر آن موجب بهبود قدرت حافظه و کاهش استرس می شود. روایح تلخ ایتالیایی نتی کلاسیک را در عطر ایجاد می کنند که نشان از اصالت ادوپرفیوم سالواتوره فرگامو دارد.

       پس از گذشت اندکی زمان روایح نت میانی پدیدار می شوند که نشان از ترکیب رایحه های یاس رازقی، ماته و رابارب است. یاس رازقی رایحه ای گرم و شیرین با پخش بوی بالا دارد که در ترکیب با رایحه تلخ ماته متعادل تر می شود. تلفیق این دو رایحه کم نظیر با عطر رابارب، نت گرم و تلخ ملایمی را رقم می زند.

       در نهایت، نت پایه این عطر به تلقیق جادویی رایحه های اغواکننده وانیل سفید تاهیتی، کهربا و چوب صندل ختم می شود. وانیل سفید تاهیتی دارای ترکیبی شیرین و آرامش بخش و شبیه به شیرینی کوکی می باشد. این رایحه ماندگار، آرامش بخش و شادی آور است. کهربا رایحه ای شیرین و گرم دارد و به عنوان رایحه ای شرقی شناخته می شود و پدید آوردنده جذابیت و شکوه ادوپرفیوم سالواتوره فرگامو امو است. چب صندل دارای رایحه شیرین و رایحه چوب است که ماندگاری عطر را بالاتر می برد.

       ادو پرفیوم Amo Ferragamo محصول شرکت سالواتوره فراگامو است و مناسب برای استفاده بانوان می باشد.

       خانواده بویایی: وانیلی، میوه ای، شیرین

       نت بالایی: انگور فرنگی سیاه، رز ماری، روایح تلخ ایتالیایی

       نت میانی: یاس رازقی، ماته، رابارب

       نت پایه: وانیل سفید تاهیتی، کهربا، چوب صندل

       تمامی کالاهای ما اصل و تمامی برندها معتبر هستند. اجناس فیک و تقلبی نمی فروشیم!