بلاگ

پروبوک‌های اچ پی با پردازنده‌های نسل هشتم اینتل عرضه می‌شوند


در خبرهای پیشین از رونمایی پردازنده‌های نسل هشتم اینتل با نام کبی‌ لیک پلاس خبر داده‌ایم. حال خبرهای جدیدی منتشر شده است که نشان از این دارد که کمپانی اچ پی قرار است در سری جدید لپ‌ تاپ‌های پروبوک خود، از پردازنده‌های نسل جدید اینتل استفاده کند.

این پردازنده دارای ۴ هسته با قابلیت پشتیبانی از هایپرتردینگ است که در لپ تاپ‌های جدید پروبوک سری ۴۰۰ G5  اچ ‌پی از این پردازنده‌ها استفاده شده است.

پروبوک‌های اچ پی با پردازنده‌های نسل هشتم اینتل

این سری از لپ‌تاپ‌ها شامل مدل‌های پروبوک ۴۳۰ G5، پروبوک ۴۵۰ G5 و پروبوک ۴۷۰ G5 است که استفاده از پردازنده نسل هشتم، آنها را تبدیل به لپ‌تاپ‌های رده‌ی تجاری می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های لپ‌تاپ‌های پروبوک اچ پی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی نازک بدنه با استفاده از آلومینیوم
سرعت بالای WWAN با استفاده از مودم‌های جدید  CAT-9
حافظه ۳۲ گیگابایت

یو….

پروبوک‌های اچ پی با پردازنده‌های نسل هشتم اینتل

مهمترین ویژگی این لپ تاپ‌ها، پشتیبانی آنها از داک یو‌اس‌بی الایت اچ ‌پی برای اتصال USB-C است که با استفاده از این داک، توانایی استفاده از ۲ صفحه‌نمایش و دسترسی به یک اتصال اترنت سیمی RJ-45 ثانویه را خواهید داشت. همچنین با استفاده از این ابزار قادر به اتصال ۵ دستگاه با پورت USB نوع A به‌صورت همزمان نیز هستید.

منبع: Digitaltrends

 

مشاوره و خرید لپ تاپ در فالنیک
اگر بدنبال لپ تاپی با قیمت مناسب برای انجام کارهای روزمره در محیط کار و منزل هستید این سری از لپ تاپ های اچ پی بهترین گزینه برای شما هستند.

مشاوره و خرید لپ تاپ

نویسنده : ندا ایزدیمنبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.