بلاگ

نشست خبری توسعه شبکه آداک (ایران اچ پی) در نمایشگاه الکامپ


فالنیک به عنوان تامین کننده تجهیزات و خدمات مورد نیاز بیش از ۷۰۰۰ سازمان و ارگان دولتی و شرکتهای صنعتی،  تلاش و سرمایه گذاری در خصوص ارائه محصولات اصلی و ارائه خدمات پس از فروش در سطح استانداردهای بین المللی به مشتریان محصولات برند اچ پی و ارائه گارانتی محصولات IT در بازار ایران است.

در حاشیه نمایشگاه بین المللی الکامپ بیست و دوم، کنفرانس مطبوعاتی مدیران شرکت توسعه شبکه آداک(ایران اچ پی) برگزار شد. در این مراسم آقای مهندس بشیرنژاد مدیرعامل و آقای مهندس موسویان مدیر فروش شرکت فالنیک به تشریح دیدگاه های خود پرداختند.

آقای بشیرنژاد ضمن معرفی شرکت توسعه شبکه آداکبه عنوان تامین کننده تجهیزات و خدمات مورد نیاز بیش از ۷۰۰۰ سازمان و ارگان دولتی و شرکتهای صنعتی، به تلاشها و سرمایه گذاریهای انجام شده در خصوص ارائه محصولات اصلی و ارائه خدمات پس از فروش در سطح استانداردهای بین المللی به مشتریان محصولات برند اچ پی اشاره کردند و به تشریح موضوع ساماندهی شرکتهای ارائه کننده گارانتی محصولات IT در بازار ایران پرداختند.

دراین خصوص ایشان به تلاشهای اتحادیه فناوران رایانه در جهت ایجاد سازوکار قانونی برای ساماندهی به وضع موجود ارائه خدمات گارانتی پرداختند و اعلام کردند پیش از اجرای طرح ساماندهی توسط سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان بیش از ۲۵۰۰ شرکت و واحد صنفی بدون داشتن زیر ساختهای لازم اقدام به ارائه کارت گارانتی نموده بودند که این امر موجب بروز مشکلات زیاد برای مصرف کنندگان این محصولات و در نتیجه سلب اعتماد عمومی شده بود. وی افزود از سال ۹۴ با نظارت کارشناسان کمیسیون خدمات پس از فروش اتحادیه فناوران رایانه و براساس اساسنامه مصوب سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، شرکتها و واحدهای صنفی متقاضی، مورد بررسی قرار میگیرند و درصورت داشتن شرایط مورد نیاز و امکانات لازم موفق به اخذ مجوز خدمات پس از فروش می شوند. شرکت توسعه شبکه آداکبا توجه به سرمایه گذاری ویژه ای که در حوزه گسترش و تجهیز واحد خدمات پس از فروش خود انجام داده بود، جزء اولین شرکت هایی بود که موفق به اخذ این مجوز گردید. تا کنون ۴۵ شرکت و واحد صنفی در حوزه محصولات IT دارای این مجوز هستند.

این اقدام که توسط اتحادیه فناوران رایانه انجام گرفت حرکت خوبی در راستای بازگرداندن اعتماد مصرف کنندگان به گارانتی در بازار IT می باشد و مصرف کنندگان می توانند با خیال راحت نسبت به پشتوانه گارانتی محصولات اقدام به خرید آنها کنند. این مجوز که عمدتا به شرکتهای بزرگ و قدرتمند اعطا شده است، اصالت کالا را نیز تضمین می کند و این اطمینان را به مصرف کنندگان می دهد که کالای با اصالت خریداری می کنند و از تقلبها و دستکاری های سابق که در بازار IT وجود داشت در امان خواهند بود.

در ادامه ایشان افزودند که در حال حاضر بین شرکتهایی که موفق به اخذ مجوز گارانتی در حوزه محصولات اچ پی شده اند، شرکت توسعه شبکه آداکتنها شرکتی است که کل سبد محصولی اچ پی شامل ماشینهای اداری، رایانه های شخصی و محصولات شبکه و ذخیره سازی  را تحت پوشش گارانتی خود دارد و به عنوان مرجع اصلی محصولات اچ پی به شمار می آید.

ویدئوی نشست خبری توسعه شبکه آداک(ایران اچ پی) در حاشیه نمایشگاه الکامپ

 

نویسنده : ندا ایزدیمنبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.