بلاگ

نرم افزار Dynamics CRM 365 چیست؟


داینامیک ۳۶۵ نرم‌ افزار کامل شده از مایکروسافت است که ترکیبی از توانایی‌های CRM  و ERP در محیط ابری با هدفی جدید است. در حقیقت قدم بعدی در سیر تکاملی محصولات ترکیبی از CRM و ERP است و می‌توان گفت نسل بعدی از برنامه‌های هوشمند تجاری در ابر وجود دارد. در واقع مایکروسافت آن را برای انعطاف‌پذیری و توسعه‌پذیری بالا تولید کرده است. برای خرید crm مایکروسافت می‌توانید با شماره ۵۴۵۹۱۹۸۳ تماس بگیرید. مشاوران توسعه شبکه آداکراهنمای شما برای خرید و سفارشی‌سازی این نرم‌افزار هستند.

داینامیک ۳۶۵ نقطه‌ی شروعی برای سازمان‌ها خواهد بود که تجارتشان را از روز اول سازماندهی خواهد کرد.

این نرم‌ افزار به شما اجازه می‌دهد که اطلاعات تجاری را استخراج کرده تا گرایش‌های مشتری، فرصت‌های تجاری و … را کشف کنید.  داینامیک ۳۶۵ یک بسته‌ی کامل شده از تمام توابع مدیریتی تجاری که مایکروسافت گسترش داده بود را ارائه می‌دهد.

بطور معمول، نرم افزارهای پیشرفته روی لایه‌ای از دیتابیس‌های پیچیده ساخته شده‌اند. متخصصان باید برای روند تجاری منحصر بفرد، دیتابیس را تنظیم، نگهداری و سفارشی‌سازی کنند.

مایکروسافت سعی دارد که این موضوع را حذف کند. (سفارشی‌ سازی دیتابیس‌ها تا کامل شدن و ارتقا دشوار است)

شرکای مایکروسافت با استانداردسازی و ثبات الگوی دیتابیس قادرند تا برنامه‌های کاربردی مبتکرانه و سفارشی‌سازی‌هایی با اعتماد به گسترش راه حل‌هایشان ایجاد کنند. مشتریان می‌توانند این برنامه‌ها را در یک فروشگاه جدید جستجو کنند.

دو ویرایش از داینامیک ۳۶۵ وجود دارد: ویرایش پیشرفته و ویرایش تجاری که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم:

ویرایش پیشرفته داینامیک ۳۶۵:

این ویرایش ترکیبی توسعه یافته از Microsoft Dynamics AX و Microsoft Dynamics CRM خواهد بود و قدرت بالاتری از این دو ارائه خواهد داشت. مایکروسافت این ویرایش را به شرکت‌هایی که بالای ۲۵۰ کارمند دارند، پیشنهاد می‌دهد.  این ویرایش ۶ ماژول دارد:

  1. عملکرد (Operations): این ماژول شامل تمام مسائل مالی و عملیات توابع Dynamics AX می‌شود.
  2. فروش (Sales): این ماژول هسته‌ی اصلی از Dynamics CRM با تمام عملکرد مدیریت سرنخ و روند فروش است که شما بعنوان یک فروشنده نیاز دارید.
  3. بازاریابی (Marketing): در راه‌اندازی مایکروسافت مشارکتی را با شرکت Adobe برای بازاریابی بخش داینامیک ۳۶۵ اعلام کرد.
  4. خدمات مشتری (Customer Service): این ماژول عملکرد CRM، عملکردهای جدید، عملکرد Parature موجود و بیشتر شرکای مایکروسافت را تکمیل می‌کند.
  5. خدمات پروژه (Project Service): برای تجارت‌های مبتنی بر پروژه، این ماژول امکان تخمین و برنامه‌ریزی کردن پروژه‌ها را در داینامیک ۳۶۵ می‌دهد و این مورد برای سازمان‌های خدماتی متخصص عالی است و مشتریانی سودآور با به کارگیری آن، ابزارهایی هوشمند ایجاد می‌کنند.
  6. سرویس فیلد (Field Service): این سرویس هر چیزی که تیم شما نیاز دارد را فراهم می‌کند از بهینه‌سازی برنامه‌ها گرفته تا پیش‌بینی تعمیرات.
نرم افزار Dynamics CRM 365 چیست؟

ویرایش تجاری در داینامیک ۳۶۵:

 این ویرایش برای شرکت‌هایی که بین ۱۰ تا ۲۵۰ کارمند دارند، تعبیه شده که شامل ۳ ماژول است.

  1. مالی (Financials) : این ماژول مبتنی بر Microsoft Dynamics NAV است و می‌تواند مدیریت تجاری و مالی  شرکت یا سازمان را با برنامه‌های کاربردی هوشمند و جامع رشد دهد.
  2. فروش (Sales): این ماژول مبتنی بر Dynamics CRM است و برای مشتریان SMB بهینه‌سازی شده است و ارتباطات را توسط هوش دیجیتالی به درآمد تبدیل می‌کند .
  3. بازاریابی (marketing): با کمک Adobe Marketing Cloud سرویس بازاریابی جامعی ارائه می‌شود که می‌توانید مشتریان بالقوه را ایجاد کنید.  این ماژول قرار است در بهار سال ۲۰۱۷ منتشر شود.

نتیجه گیری: داینامیک ۳۶۵ جایگزین دیگر محصولات مایکروسافت داینامیک ERP یا CRM نیست.

مشاوره و خرید نرم افزار Microsoft Dynamics CRM
با نرم افزار Microsoft Dynamics CRM کمتر کار کنید، بیشتر درآمد کسب کنید. با استفاده از این نرم افزار فروش‌تان را افزایش دهید و کسب و کارتان را بهتر مدیریت و کنترل کنید. جهت مشاوره و خرید، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

مشاوره و خرید نرم افزار crm

 

نویسنده : تحریریه نرم افزار فالنیکمنبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.