بلاگ

موسویان؛ هدف ما از شرکت در الکامپ ۲۰۱۵ معرفی خدماتمان بود


گزارشگر TechTalks (تک تالک)، ۲۶ آذر در محل نمایشگاه بین المللی از جناب آقای مهندس موسویان؛ مدیر فروش توسعه شبکه آداکدر محل غرفه شرکت گزارشی تهیه کرد.

موسویان در این گزارش بیان کرد: هدف ما از شرکت در الکامپ ۹۴ معرفی خدمات و تعمیرات نوین شرکت می باشد که در بخش خدمات توسعه شبکه آداکارائه می شود وی همچنین بیان کرد بازدیدهای به عمل آمده در نمایشگاه الکامپ امسال بی سابقه بوده و این نشان از ارائه خدمات و محصولات نوین شرکت و کیفت برتر الکامپ بیست و یکم نسبت به سال های گذشته دارد.

موسویان در سخنان خود به استقبال بالای مراجعین از طرح‌های خدماتی توسعه شبکه آداک(ایران اچ پی) اشاره کرد، خدماتی مانند طرح بازیافت کارتریج، خدمات سرور و شبکه فالنیک، خدمات ماشین های اداری توسعه شبکه آداکو خدمات لپ تاپ، کامپیوتر و بورد فالنیک.

مدیر فروش توسعه شبکه آداکدر جواب به سوال گزارشگر TechTalks در خصوص استراتژی شرکت توسعه شبکه آداکدرمورد وضعیت محصولات وارداتی در دوران پسا تحریم بیان کرد که این شرکت سبدهای محصولی جدیدی را برای دوران پساتحریم در نظر گرفته و به کار خود در تامین و فروش قطعات و کالاهای اچ پی در کنار خدمات ارزنده برای تمام برندها ادامه خواهد داد.

منبع: توسعه شبکه آداک(ایران اچ پی)

نویسنده : Falnic PRمنبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.