بلاگ

شرکت اچ پی بزودی پرینترهای جدید خود را روانه بازار خواهد کرد


شرکت اچ پی طی گزارشی خبر از تولید و عرضه مدل‌های جدید پرینتر به بازار داد. این مجموعه شامل بیش از ۱۵ مدل جدید از پرینترهای عریض، اداری و لیزری است که از تکنولوژی‌ها و فناوری‌های روز این شرکت بهره می‌برند.

شرکت اچ پی به تازگی اعلام کرده است که بیش از ۱۵ مدل جدید از پرینترهای عریض، اداری و لیزری را تولید و عرضه خواهد کرد. از جمله این مدلهای جدید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  پرینترها با برند جدید HP PageWide که رنگی حرفه‌ای را در کلاس اقتصادی و با بالاترین سرعت و بهترین کارایی انرژی تولید خواهد کرد و دارای بیشترین امکانات مدیریتی و امنیتی در دنیا در کلاس خود می‌باشد.
  پرینترهای جدید HP OfficeJet Pro که مقرون به صرفه می‌باشند و رنگی حرفه‌ای را با کارایی بالا برای کسب و کارهای کوچک تولید می‌نماید.
  پرینترهای جدید HP LaserJet با داشتن کارایی بالا، اسناد با کیفیت رنگی و سیاه و سفید را ایجاد می‌نمایند.
  سرویس‌های مدیریت چاپ امنیت اچ پی که به مشتریان کمک می‌کند تا محیط چاپ خود را با استفاده از قویترین ابزار امنیتی موجود ایمن نمایند.
فناوری HP PageWide یک فناوری چاپ قابل اعتماد و اثبات شده است که توسط شرکت اچ پی توسعه یافته است. پرینترها و پلاترهای اچ پی با استفاده از این فناوری بیش از ۱۴۰ میلیارد صفحه دیجیتالی با کیفیت را تولید نموده‌اند.

 

فروش انواع پرینتر و ماشین های اداری در فالنیک
پرینترها یکی از دستگاه های جانبی کامپیوتر هستند که امروزه کاربرد بسیاری در انجام کارهای روزمره دارند. هریک از مردم استفاده های خاصی از پرینترها دارند، با انتخابی هوشمندانه می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید، پس همین حالا شروع کنید:

مشاوره و خرید پرینتر

 

مدل‌های جدید خانواده HP OfficeJet Pro و LaserJet Pro

مدل‌های جدید پرینترهای اچ پی شامل سری‌های HP OfficeJet Pro و HP LaserJet می‌گردند. در دهه اخیر، شرکت اچ پی در رده اداری، پرینترهایی مناسب کسب و کارهای کوچک و متوسط را تولید نموده است که با استفاده از جوهر پرینت رنگی با کیفیت حرفه‌ای می‌گیردکه از نظر هزینه تمام شده ۵۰ درصد کمتر از پرینترهای لیزری است.

سری پرینتر HP OfficeJet Pro 8000 از امکان HP Print Forward Design بهره می‌برد که به مشتریان کمک می‌کند تا با سرعت بیشتری اسناد خود را چاپ کنند. علاوه بر این، مدل‌های جدید دارای امکان مدیریت و امنیت پیشرفته و چاپ بیسیم است.
خانواده پرینترهای لیزری اچ پی اسناد با کیفیتی را با سرعت بالا و بهترین هزینه تمام شده در پرینترهای سیاه و سفید برای مشتریان تولید می‌کنند. پرینترهای جدید لیزری دارای کارتریج اصل HP به همراه فناوری JetIntelligence می‌باشند که به پرینترهای لیزری کمک می‌کند تا امکانات سریعتر و هوشمندتری را به مشتریان تجاری خود ارائه دهند.

بازطراحی سیستم مدیریت امنیت سرویسهای چاپ

شرکت اچ پی سیستم مدیریت ایمن چاپ خود را تحت عنوان MPS عرضه نمود که بر روی امنیت چاپ تمرکز دارد. این سرویس پیشرفته باعث می‌شود تا اسناد بیشتری را امن تر از گذشته چاپ کنیم. این سیستم به مشتریان کمک می‌کند تا محیط چاپ خود را بوسیله قویترین ابزارهای امنیتی موجود ایمن نگاه دارند. سیستم MPS شامل موارد زیر می‌گردد:

  ایمنترین پرینترهای جهان با قابلیت خود درمانی
  نرم افزارهای امنیتی برای تشخیص خطرات
  رمزگذاری داده‌ها برای افزایش بهتر امنیت
  گزارش دهی منظم
  امنیت پیشرفته برای تعریف یک طرح جامع امنیتی چاپ

نویسنده : تحریریه فالنیکمنبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *