بلاگ

اچ پی واحد پرینتر سامسونگ را به طور رسمی خرید


چندی پیش خبری در شبکه های اجتماعی منتشر شد مبنی بر تصمیم اچ پی به خریداری واحد پرینتر شرکت سامسونگ. حال این خبر به طور رسمی اعلام شد و این کمپانی موفق به خرید کسب و کار پرینترهای سامسونگ شد.

این قرار داد به ارزش ۱.۰۵ میلیارد دلار، سبد محصولات HP در بازار ۵۵ میلیارد دلاری پرینترهای چندکاره را متنوع تر کرده و بیش از ۶۵۰۰ پتنت سامسونگ در حوزه صنعت چاپ و ۱۳۰۰ نفر از پژوهشگران و مهندسان کمپانی کره‌ای را در اختیار اچ پی قرار داده است. از طرف دیگر سامسونگ نیز متعهد شده از طریق بازار سهام، بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیون دلار در HP سرمایه گذاری کند.

دایان وایسلر، مدیر عامل شرکت اچ پی، از خرید واحد پرینترهای سامسونگ ابراز خرسندی کرده و اظهار کرده است که:

تجهیزات و نیروی انسانی جدید با پتانسیل های موجود کمپانی فرصت های مناسبی را برای دستیابی به بازارهای جدید ایجاد کرده و به تصاحب و حفظ جایگاه رهبری بازار طی ۳۰ سال آینده کمک خواهد کرد.

لازم به ذکر است که کمپانی HP در نظر دارد در حوزه پرینترهای سه بعدی نیز فعالیت کرده و بیش از رقبا، جای پای خود را محکم کند.

منبع: دیجیاتو

 

تعمیرات انواع پرینتر و ماشین های اداری در فالنیک
در صورتی که شما هم به مشکل روشن نشدن پرینتر اچ پی برخورد کردید، با ما در تماس باشید. کارشناسان متخصص ما با تجهیزات پیشرفته مرکز خدمات فالنیک، آماده پذیرش دستگاه‌های شما هستند.

خدمات تعمیر پرینتر

نویسنده : ندا ایزدیمنبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.